Reference

Velice vstřícný a osobní přístup po telefonu. Doporučuji

Tomáš Wolf

Komunikuji s panem Šanou uz nekolik let. Je velice ochotny, vzdy mne dobre poradi, ikdyz se osobne nezname. Musim uznat ze je to clovek na svem miste. Rozhodne ho muzu jen doporucit.

Nargiz Vesela

Pan Šána nám byl doporučen na základě velmi dobré zkušenosti se zařízením hyptéky u naší společné kamarádky. Jeho služeb se založením hypotéky jsme taktéž využili a jsme nadmíru spokojeni. Velmi rychlé, profesionální jednání, účelně a dobře poskytnuté rady v oblasti hytotečního trhu, jsou velkou předností Jiřího. Na základě této prvotní zkušenosti s ním jsme se rozhodlli svěřit mu do rukou naše finanční prostředky a začít s postupným investováním jak v krátkodobém, tak i v dlouhodobém horizontu, včetně zajištění spoření pro naši dceru. S jeho službami jsme velmi spokojeni, jedná se o komplexního finančního poradce, který rozumí světu financí a své vědomosti a zkušenosti srozumitelně umí předat lidem. Vřele tohoto poradce doporučuji.

Tereza Bartošková

Pan Šána vykouzil nemožné. Má stoprocentní nasazení a profesionální přehled o dostupných možnostech. Oceňuji i lidský přístup a nadhled. Jeho služby mohu rozhodně doporučit.

Helena Tomešová Bartáková

Pan Šána nám velmi ochotně pomohl se zajištěním hypotéky a nalezení její nejlepší varianty. Veškeré naše dotazy byly vždy vysvětleny i se všemi možnými variantami. Na základě naši spokojenosti jsme využili dalších služeb Jiřího ohledně spoření a investování. Za jeho poskytnuté služby děkujeme a doporučujeme novým klientům se na něj obrátit.

Manželé Bartoškovi

S Jirkou jsme řešili kalkulaci pro sjednání hypotéky na koupi bytu. Oceňuji hlavně rychlou a vstřícnou komunikaci. Dále bych Jirka vždy schopen jasně a srozumitelně vysvětlit moje dotazy a navrhnout optimální řešení. Zároveň dokázal nabídnout i alternativní varianty a vysvětlit jejich klady a zápory.

Ondrej Chlup

Pan Šána mi poradil s ulozenim uspor. Jednani probíhala dobře,odpověděl na všechny moje dotazy. Není lehké zorientovat se v záplavě informaci a zpráv které investory mnohdy straší a předkládají katastrofické scénáře.Jsme domluveni, že mohu vždy zavolat a různé zprávy konzultovat. To je pro mne, jakožto člověka , který se ve světě financí neorientuje dost přínosné

Renata Stranghoner

Pan Šána nam velmi pomohol pri riešení hypoteky pri kúpe bytu. Na zaklade jeho výborných skusenosti slo vsetko hladko. Ceníme si jeho profesionalny pristup a ochotu. Urcite doporucujem.

Peter Čamaj

Profesionální přístup se vším všudy. Pan Šána je profesionál a ve svém oboru má přehled a zkušenosti. Vše za mně bez problémů vyřešil. Vše rychle, s přehledem a hlavně k mé plné spokojenosti. Určitě se na něj opět obrátím. Mohu určitě doporučit.

Lucie Hajdová

S panem Šánou jsme navázali spolupráci na základě doporučení od kamaráda. Nemohli jsme udělat lépe. Všechno ohledně hypotečního úvěru probíhalo v pořádku. Pan Šána je profesionál a ve svém oboru má přehled a zkušenosti. Můžeme určitě doporučit.

Veronika Matiscsáková

Pan Šána nám byl doporučen realitní kanceláři, přes kterou pořizujeme nemovistost a za toto doporučení jsme moc rádi. Pan Šána nám pomohl s hypotečním úvěrem, zajištěním úrokové sazby i změnou pojišťovací smlouvy pro nemovitost. Komunikace byla vždy příjemná, všechno nám předem vysvětlil. Určitě se rádi v budoucnu na něho opět obrátíme a doporučíme jeho služby našim známým. Mockrát děkujeme, Lucia a Jan

Lucia Bebejová

Jirku známe dlouho jako kamaráda a judistu. S financemi nám pomáhá až od tohoto roku, kdy nám refinancuje úvěry. Oproti předchozí poradkyni je to výrazný pokrok. Je rychlý, profesionální a má přehled. Za nás velká spokojenost a vřele doporučujeme.

Michaela šišková

S Jirkou jsem navázala spolupráci na doporučení rodiny a to ve chvíli, kdy jsem začala řešit koupi nemovitosti a hypotéku. Oceňuji profesionální, milé a vstřícné jednání, flexibilitu, diskrétnost, orientaci v problému s celou řadou důležitých připomínek. Je fajn mít při důležitých životních rozhodnutích poradce, na kterého se mohu spolehnout. Těším se na další spolupráci.

Veronika Šujanová

Na doporučení bratra jsme oslovili pana Šánu s prosbou refinancovaní hypotéky a naplánování rodinného rozpočtu. Po celou dobu probíhala spolupráce ve velmi příjemném a přátelském duchu při zachování vysoké profesionality vedoucí ke změně stavu. Děkujeme panu Šánovi za výborně odvedenou práci, stal se naším rodinným finančním poradcem.

Manželé Zelenkovi

K Jirkovi jsem se dostal na doporučení od mých kamarádů. Řešili jsme hypotéku na výstavbu většího rodinného domu. Jirka má rovněž vystudované odhady nemovitostí, což se nám při komunikaci s bankovní odhadkyní velice hodilo. Rozpočet bylo nutné naladit tak, aby se následná hypotéka dala dobře čerpat a v průběhu výstavby nenastal problém. Za mě spokojenost, řešíme spolu i další otázky a nemám důvod měnit. KL

MUDr. Karel Lábr, Ph.D.

S panem Šánou jsem spolupracovala při vyřizování hypotéky na koupi bytu. Musím říct, že vše bylo tak, jak jsme se domluvili a že mi velice pomohl, ať už při vyčíslení stávající hypotéky, kompletaci potřebných dokumentů, až po urychlení všech procesů. Děkuji.

Terezie Příhodová

Jirka mi pomohl refinancovat hypotéku ve složité životní situaci, kdy pro mě byly důležité nejen velmi dobře sjednané parametry budoucích splátek, ale také fakt, že mi jako profesionál hlídal důležité termíny a celým procesem mě provedl. Jeho služby rád využiji i do budoucna, má moji důvěru.

Olin Ognar

Profesionální přístup se vším všudy. Řešil pro mne hypoteční úvěr, pojištění domu. Vše rychle , s přehledem a hlavně k mé plné spokojenosti. Určitě se na něj v brzké budoucnosti obrátím

JIndřich Filla

S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

Radek Žemlička

Profesionální služby, příjemná komunikace. Víme, že se na Jirku můžeme obrátit s čímkoli ohledně financí - pojištění, investice, úvěr... Doporučuji.

Barbora Podloucká

Výborný poradce, doporučuji.

Mgr. Jolana Lipková, Ph.D.

S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

Radek Žemlička

Na pana Šánu jsme narazili poprvé před několika lety, když jsme konzultovali refinancování hypotéky. Už tehdy na nás působil seriózně a profesionálně. Letos jsme spolu realizovali hypotéku na rekreační nemovitost a vše proběhlo k naší spokojenosti. Oceňujeme jeho vstřícný přístup a důraz na dlouhodobou spolupráci. Nám se určitě vyplatila a budeme se na něj s důvěrou obracet i s budoucími finančními otázkami.

Petr Zvěřina

Jirka vyřešil vše k mé plné spokojenosti. Poradil mi s nastavením daňového přiznání tak, abych dostala úvěr. Kdykoliv něco potřebuji ze světa financí, mohu se na něj obrátit.

Kateřina Helánová

Doporučuji jako profesionálního poradce.

Jolana Lipková

K osobě Jirky Šány mám plnou důvěru nejen já, ale i manžel, se kterým spolupracují řadu let. Je to profesionál na svém místě, který vždy ochotně poradí a pomůže.

Klára Kinclová

Jirka nám řeší finance pro celou rodinu, což zahrnuje zejména pojištění a úvěr na dům. Spolupracujeme s ním už několik let a jsme rádi, že máme takového člověka, na kterého se lze vždy s klidem a důvěrou obrátit.

Šárka Sklenaříková

Jirkovy služby mohu doporučit. Řeší pro mě kompletně pojištění již řadu let a vždy fungoval dobře a spolehlivě. TZ

Tomáš Závodský

Pan Šána nám pomohl s vyřízením hypotečního úvěru a související pojistky nemovitosti. Kupovali jsme družstevní byt, což kladlo větší nároky na celé financování. Celý proces dovedl do zdárného konce a za jeho pomoc jsme opravdu vděčni. Je to profesionál na svém místě a jeho služby můžeme s klidem doporučit.

Jakub Kalina

Jirku Šánu znám od školy a nedávno pro mě řešil hypoteční úvěr. Zajistil mi porovnání nabídek na trhu a nakonec vyřídil úvěr v bance, kde mám účet. V průběhu celého procesu koupě a převodu nemovitostí byl k dispozici jako odborník. Jeho služby jsou na profesionální úrovni, svému oboru rozumí.

Ing. Jiří Šindelář

Jirka Šána pro mě zpracovává pojištění i hypoteční úvěry již přes 5 let. Spolupráce funguje velmi profesionálně. Mohu doporučit.

Irena Skálová

S Jirkou jsme řešili hypotéku, koupi bytu a zajištění pojištění. Kompletní spolupráce byla na té nejvyšší úrovni. Jirka se velmi rychle zorientoval v naší situaci a poradil nám poskytovatele, který byl ochoten hypotéku schválit za našich podmínek. Provedl nás celým, značně komplikovaným, procesem od začátku do konce s velkou lehkostí. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných odkladů. Vždy nám byl plně k dispozici, byl schopen poradit a věcně vysvětlit. Mohu jen doporučit.

Kristýna Hudeová

Pan Šána nám pomáhal s hypotékou, vše proběhlo rychle a hladce. Mile mě překvapilo když se s velkým předstihem před blížícím se koncem fixačního období sám ozval a dojednal nám výhodnou úrokovou sazbu na další období, což nám (vzhledem k později stoupajícím úrokovým sazbám na trhu hypoték) ušetřilo do budoucna spoustu peněz. Děkujeme.

Eva Mntg

Jirka je super kamarád a výborný poradce. Vždy když jsem potřeboval, tak mi obratem poradil. Pomohl mi s životním pojištení a konzultovali jsme možnosti financování rekonstrukce RD. Postupně k němu přesouváme veškeré požadavky týkající se financí. Mohu jen doporučit ;)

Martin Kašík

S Jirkou se znám již řadu let a vždy si na mě našel čas kdykoliv jsem to potřeboval ohledně hypotéky na dům a osobního pojištění. S jeho profesionalnim přístupem a přípravou jsem velice spokojen, proto mu za vše dekuji a věřím že naše spolupráce bude trvat nadále.

Karel Malana

Výborný poradce, který vždy najde nejvýhodnější řešení pro mě, klienta.

Lenka M

Jirka je výborný profesionál a kamarád, který vždy dokáže poradit. Spolu jsme již vyřešili různá pojištění a byl mi nápomocen z hlediska financování rekonstrukce RD. Kdykoliv něco potřebuji je dostupný a rád poradí. Můžu jen doporučit ;) Martin

Martin Kašík

S Jirkou jsme vyřešili moji vlastní hypotéku a soukromé pojištění. Díky jeho znalostem a radám jsem mohla vyřešit nelehkou finanční situaci v rodině. Se službami jsem maximálně spokojená a mohu doporučit.

Gabriela Sládková

Spolupráca s Jířim bola výborná. Pomohol nám dotiahnúť hypotéku na dom až do zdarného konca. Ako cudzinci sme s manželkou mali problémy s pôžičkou. Jíři mal dobrý prehľad o trhu, dokázal riešiť problémy promptne. Kedykoľvek ochotný pomocť, profesionálne vystupovanie, do ničoho nás však nikdy netlačil. Keď komunikácia s predávajúcim prišla do slepej uličky bol ochotný pomôcť aj v tomto bode, poskytnúť konzultáciu, sprostredkovať kontakt na advokáta, ... Určite odporúčam!

Michal Rosina

Jiri provided us support during our mortgage process. Thanks to him we found answers to our questions on time and got mortgage successfully. During that time, he was always professional, willing to support, detail oriented and punctual. Highly recommended!

Isilay Sonmez R.

Se službami jsme jako rodina spokojeni již řadu let. Pan Šána byl vždy ochoten přijet za námi až domů, což nám při péči o dvě malé děti dost pomohlo. Služby vřele doporučujeme. Topolčanovi

Martina Topolčanová

S Jiřím Šánou spolupracuji zhruba 3 roky a zatím vše probíhá k mé spokojenosti. Vyřešili jsme hypotéku i pár pojistek pro rodinu. Aktivně mi připomněl, že by bylo vhodné vyřešit refinancování, což mi umožnilo dosáhnout výborných podmínek. Doposud vždy jednal férově a odborně. Jeho služby mi šetří hodně času, což je při mé pracovní vytíženosti dost podstatné. Mohu doporučit. JUDr. Jakub Harašta, Ph.D.

Jakub Harašta

S Jirkou jsem před 5 lety úspěšně sjednala první hypotéku. Při první fixaci mi poradil zůstat u stejné banky, při druhé už jsme refinancovali, protože nabídka konkurenční banky byla výrazně výhodnější. Klíčové termíny za mě pohlídal. Konzultuji s ním veškeré finanční otázky a s úrovní jeho znalostí jsem spokojena. Je to člověk na svém místě a vždy ho s klidným svědomím doporučím i přátelům.

Ing. Petra Kinclová

Když jsme řešili hypotéku na dům, dostali jsme tip na Jirku, napsali jsme si pár emailů, potkali se a o pár týdnů bylo všechno vyřešeno k naší spokojenosti. Komunikace i řešení požadavků ze strany klienta na špičkové úrovni. Určitě doporučuji.

Ing. Radek Kaluža

Na Jirku jsem dostala doporučení od svého kolegy. Potřebovali jsme řešit hypotéku na koupi domu. Musím říct, že vše proběhlo nad očekávání hladce. Nejen, že vybral nejlepší možnou variantu a to i do budoucna, ale výborně skloubil další produkty tak, abychom mohli investovat co nejméně z vlastních prostředků. Zazila jsem několik finančních poradců, ale u žádného z nich jsem neměla pocit, že to dělají pro mě.. spíš naopak. Až u Jirky. Ten se opravdu zajímal a všechny jeho kroky byly založeny na našich potřebách a naší situaci. Důvěřuji mu a věřím, že už nikdy nebudu muset poradce měnit. Děkujeme!

Jana Kuruczova

S Jiřím Šánou spolupracuji přes 5 let a všechno doposud funguje k mé spokojenosti. Pomáhá naší rodině se všemi finačními otázkami. Je pro mě důležité, že se obracím na jednoho člověka, který zná naše finanční možnosti a má naši důvěru. Při poslední akci s refinancováním hypotéky mi doporučil Fio banku, kterou nemůže sám sjednat a nemá z ní tedy provizi. Byl to pro mě důkaz férovosti. Myslím, že poradců, kteří Vám objektivně doporučí pro Vás nejlepší variantu, i když není provizně zajímavá pro ně, bude opravdu málo. Více takových na trhu a finanční poradenství by mělo lepší jméno.

JUDr. Matěj Myška, PhD.

Jirka Šána mi pomáhal s povinným ručením na motorku, porovnal všechny nabídky a společně jsme vybrali. Služby mohu doporučit.

Klára Mazlová

I have been working with Jiri for several years now. He has advised us on mortgages and various insurance products. Thanks to his work we got a great mortgage rate, even though I thought it wouldn't be possible with our income at the time. Whenever I have a question about anything related to finance, no matter how minor it might be, he is always willing to get in touch or meet in person to explain things. I can highly recommend Jiri's services.

Nicholas Orsillo

S Jirkou se známe od školních let a na poli financí spolupracujeme zhruba 5 let. Vyřešili jsme spolu hypotéku a v nedávné době poměrně komplikované vyvázání rodičů z této hypotéky. Pomáhá nám i s nastavením pojištění a semtam se na něj obrátím i s nějakou otázkou ohledně daní a účetnictví OSVČ a s.r.o. Jeho služby jsou opravdu přínosné a jsme rádi, že nám takový člověk pomáhá s financemi. Šetří nám spoustu času a energie, kterou potom mžeme věnovat rodině. Doporučuji.

Ing. Arch. Petr Múčka

S Jirkou jsme řešili hypotéku na koupi v rámci developerského projektu. Dostal se na lepší podmínky než developer. Znám ho dlouho a vím, že je na něj spoleh a zároveň svému oboru rozumí. Konzultuji s ním naše rodinné pojištění i nastavení zaměstnaneckých benefitů u nás ve firmě. V naší komunikaci odpovídá rychle a jednoduše, vždy mi uvede plusy i mínusy. Tento způsob mi vyhovuje a mohu tedy doporučit.

Ing. Jiří Janák

Je to demon! Nejlepsi z nejlepsich! Za posledních par let mi prosel cele moje finance a od te doby vypadají vypisi sporeni zelene, a splatky prijemen. Kazdy dokument, ktery jsem mu kdy dal podrobne prostudoval, kontaktoval protistranu, navrhl zlepseni, vyjednal osobni podminky, navrhl dalsi mnozinu reseni. Neuveritelne. Muj rodnny rozpocet dluzi panu Sanovi opravdu mnoho.

jiri vanek

Jirka Šána mi zařizoval hypoteční úvěr, pomohl s refinancováním, životním pojištěním, pojištěním domácnosti a pojištěním odpovědnosti z provozu vozidla. Spolupráce s ním byla vždy skvělá, jeho přístup věcný a vstřícný.

Lenka Polachová

Vřele doporučuji. Pan Šána má velký rozhled a dokáže dobře poradit a vše vysvětlit i člověku, který se v tomto směru moc neorientuje. Velice milý a přátelský přístup, rychlé jednání. Pomohl mi s hypotékou a pojištěním. Vše proběhlo bez problémů. Vím, že na pana Šánu se mohu spolehnout!

Kamila Kadlčková

S Jirkou se znám dlouho a pomohl mi vyřešit pojištění. Nastavení jsme spolu probírali a vše mi jasně vysvětlil. Doporučuji.

Mgr. Michaela Žváčková

Jirka Šána nám řeší finance jak v rodině, tak ve firmě. Naprostá spolehlivost a profesionalita. Služby doporučuji.

Ing. Karel Černý

Doporučuji, spokojenost již po 9 let. MK

Miroslav Kroutil

Jiří Šána nám vyřešil financování bydlení i další související produkty, vždy k naší spokojenosti. Komunikuje profesionálně a na trhu se orientuje. Je to člověk, na kterého se můžete obrátit s jakoukoliv otázkou ze světa financí, vždy dobře poradí. Doporučujeme

MDDr. Tereza Kroutilová

Hypotéka úspěšně vyřízena, i když jsme měli trochu problémy s odhadem. Služby doporučuji. Když nastanou komplikace, je dobré mít po ruce někoho zkušenějšího.

Martin Žák

Za nás naprostá spokojenost - vyřízení úvěru i pojištění. Doporučujeme.

Ing. Arch. Petr Múčka

Jiří Šána pro nás řeší firemní pojištění a všechny úvěry. Jsme spokojeni již 8 let a doporučujeme. Jezdí za námi do práce, což je pro nás tím, že jsme mimo Brno, velká časová úspora.

Pavlína Duchoňová

Vřele doporučuji. S jirkou řešíme všechny finance naší rodiny - hypotéku, pojištění a spoření pro dcery. Máme v něj naprostou důvěru a zatím vše fungovalo k naší spokojenosti. Jsme rádi, že fungují takoví lidé, v této oblasti se neorientujeme a mimo naši práci a rodinu bychom na to neměli vůbec čas. Doporučujeme, Tenorovi.

Markéta Tenorová

Jirku znám dlouho, finance s ním řeším od jeho úplných počátků. Nejvíce si cením dlouhodobosti. Spousta poradců začne a brzy skončí, zkoušelo to i několik lidí v mém okolí. Dlouhodobých poradců je málo a Jirka patří k nim.

Zdeněk Trávníček

S Jiřím Šánou jsme začli spolupracovat na základě doporučení našeho realitního makléře. Měli jsme v ČS vyjednanou nabídku hpotéky a pan Šána se zvládnul dostat ještě na lepší podmínky. Během celého procesu se spolupráce s ním ukázala jako velmi přínosná a nakonec jsme byli rádi, že jsme se rozhodli pro jeho služby. S hypotékou jsme vyřešili i pojištění nemovitosti a konzultujeme dále životní pojištění. Služby mohu určitě doporučit.

Lenka Filipová

Služby pana Šány mohu doporučit. Vyřizoval nám hypotéku a vše probíhalo dobře. Nesrsta

Zdeněk Nesrsta

S panem Šánou jsme řešili hypoteční úvěr v roce 2016. Od našeho prvního setkání zabral nakonec celý proces téměř rok. Poptávali jsme více bank a řešili nelehkou koupi bytového domu. Pan Šána je profesionál na svém místě a moc nám pomohl. Jeho služby mohu s klidným srdcem doporučit a jsem ráda, že nám byl takový člověk rovněž doporučen. V hypotečních úvěrech se orientuje a pomůže v jednání s bankou, které bývá často komplikované a náročné. Poradce jako on rovněž ušetří hodně času. Vím o čem mluvím, protože jsem si již vyřizovala jednu hypotéku úplně sama a mám tedy srovnání. Z.Souralová

Zuzana Souralová

Pan Šána mi řešil hypoteční úvěr a moc mi pomohl při komunikaci s realitní makléřkou. Ta byla absolutně neschopná a celý proces koupě akorát komplikovala. Pan Šána vše operativně řešil, kontroloval smlouvy a celý proces koordinoval. Vše jsme zdárně dotáhli do konce. Budu se na něj i nadále s důvěrou obracet.

Alžběta Šnajdrová

Řešili jsme nákup bytu a jeho financování. Pan Šána nám asistoval při vyřizování hypotéky a zároveň úvěru ze stavebního spoření. Celý proces neprobíhal úplně podle mých představ, ale komplikace byly způsobeny zejména na straně banky. Náš případ nebyl úplně tak triviální, jak se na první pohled zdálo. Pan Šána nám pomohl s veškerou administrativou a koordinoval komunikaci s bankou a stavební spořitelnou. Pomohl nám řadou výpočtů a svojí flexibilitou. Jeho práci mohu doporučit.

MUDr. Marek Bradávka

Pan Šána mi zpracoval povinné ručení a havarijní pojištění a byl jsem spokojen. Vše šlo rychle a snadno.

Tomáš Svoboda

Pan Šána nám kompletně zajistil financování našeho bytu v Brně. Byt jsme vybírali delší dobu a v jednom případě nám dokonce pan Šána pomohl vycouvat z problémového obchodu, který bychom možná sami zpočátku neodhalili. Vyřízení hypotéky probíhalo hladce, do banky jsme vůbec nemuseli, veškeré papírování zařizoval pan Śána v hodiny, kdy se nám to se ženou dle pracovních možností hodilo. Každému bych určitě doporučil absolvovat nákup nemovitosti se zkušeným finančním poradcem. Proces je složitý a pro obyčejného smrtelníka komplikovaný. Dobrá rada a zkušenost je potom k nezaplacení. Děkujeme.

Marek Stránský

Jirku Šánu znám dlouho a je to velmi důvěryhodný člověk. Ještě jsme spolu nekonzultovali žádný konkrétní finanční případ, ale vím, že se na něj budu moci s klidem obrátit. Jako člověka a profesionála mohu doporučit.

Barbora Nedomová

Se službami pana Šány jsem spokojen, pomohl nám již v několika oblastech od hypotéky po různá pojištění.

Zdeněk Bumba

Seriózní, spolehlivý, umí vyjednat dobré podmínky. Naprostá spokojenost.

Jan Podloucký

S panem Šánou jsme se poprvé setkali, když jsme si vyřizovali hypotéku. Měli jsme od banky nabídku úrokové sazby a pan Šána se dokázal u té samé banky dostat ještě níže. Jeho nabídku jsme akceptovali a rozhodně nelitujeme. S hypotékou nám hodně pomohl. Je skvělé mít v průběhu procesu někoho, kdo Vám poradí s jednotlivými kroky a pomůže v jednání s bankou. Nakonec jsme spolu dořešili i ostatní věci jako pojištění nemovitosti a životní pojištění. Je praktické mít vše pod jednou střechou. Je flexibilní, reaguje rychle. My jsme rozhodně spokojeni.

Lenka Filipová

Jirku znám osobně z juda a poté, co jsem zjistil, co dělá, oslovil jsem ho se sjednání pojištění domácnosti. S přístupem a výběrem jsem byl spokojen, Jirka je velice znalý svého oboru. Jsem rád, že se s těmito věcmi mohu obracet na člověka jako je on. Profesionál na svém místě.

Radovan Tvrdý

Na Jirku jsem se poprvé obrátil cca před rokem s žádostí o zajištění životního pojištění. S jeho analýzou jsem byl spokojen. Přišlo mi, že nabídky pojišťoven jsme probrali vcelku důkladně. Po zvážení pro a proti jsme nakonec jednu vybrali. Líbilo se mi, že mě vůbec do ničeho netlačil, neprosazoval žádnou konkrétní pojišťovnu a vždy mě upozornil i na nevýhody produktu. Dávalo mi to smysl, protože ono nikdy není nic jenom pozitivní a bez nevýhod. Nedávno jsme společně vyřešili i poviné ručení a opět k mojí spokojenosti. Spolupráci opravdu doporučuji.

Petr Strejček

S Jirkou Šánou spolupracuji dlouhodobě. Toho si nejvíce vážím a cením. Poradci, kteří jsou na trhu krátce a končí, jsou nám klientům k ničemu. Spousta mých kamarádů vyzkoušelo finanční poradenství, ale nikdo u toho nezůstal. S Jirkou finance konzultuji cca 8 let. Je to odborník na svém místě.

Petr Čiháček

Jiřího Šánu určitě mohu doporučit. Řeší pro mě nestandardní úvěrové případy a jsem doposud spokojena. Jako matka tří dětí ocením hlavně flexibilitu. Pan Šána několikrát přijel i k nám domů, bylo-li to třeba. Pro časově vytíženého člověka je poradce jako pan Šána velkým přínosem. Doporučuji.

Gita Urbanová

S prací Jiřího Šány jsem byl velmi spokojený, jednání vstřícné a velmi konstruktivní, výsledek výborný.

Petr Linc

S Jirkou konzultujeme spolupráci s naší firmou, která se zabývá investováním na Forexu. Je na něm vidět, že to není ve světě investování žádný zelenáč, což zdaleka nebývá u finačních poradců pravidlem. Ze všech rozhovorů, které jsme spolu měli, jsem nabyl dojmu, že v investicích se opravdu orientuje, dokáže si racionálně zvážit všechna rizika a potenciální výnosy a nerozhoduje se ukvapeně. Tento postup bych očekával u všech dobrých finančních poradců. V naší české kotlině je ale opravdu těžké najít poradce, který se ve světě investování opravdu orientuje a jen nepapouškuje obecné poučky a investiční doporučení. Určitě mohu jeho služby s klidem doporučit.

Jan Formánek

Jirka mi už několik let řeší pojištění aut. Pomohl mi i s mým hypotečním úvěrem. Jsem s jeho službami spokojen a doporučuji.

Michal Pejřil

Pan Šána mi pomohl nastavit mé pojistné smlouvy, které jsem do té doby řešila dost nahodile. Při každém jednání mi vše jasně a srozuitelně vysvětlil. Nebojí se říct i špatné stránky a negativa. Jsem ráda, že se mohu obracet na někoho, kdo se v tom opravdu vyzná a kdo se na Vás nesnaží vydělat. Z předchozích poradců jsem měla spíše opačný pocit.

Pavla Pohanělová

S poradcem Jiřím Šánou jsme řešili refinancování mého hypotečního úvěru. Byl schopen se dostat na lepší úrokovou sazbu než jakou jsme měli vyjednánu my sami. Pomohl nám s celým procesem a byl ochoten jezdit za námi domů mimo Brno, čímž nám dost usnadnil celé vyřizování. Za celou dobu jsme nemuseli ani jednou do banky, což při péči o dítě oceníte. Mohu doporučit, my jsme byli spokojeni.

Tomáš Drábek

S panem Šánou jsem řešil hypotéku a související věci - pojištění sebe, domácnosti, nemovitosti, atd. Podle mě má velký přehled o trhu a finančních produktech a taky schopnost kriticky zhodnotit všechny možnosti. Sám mi spočítal, co bude nejvýhodnější, po odsouhlasení vše vyjednal s bankou i realitkou a detailně vysvětlil. Hlavně vám ale řekne i nevýhody a nesnaží se za každou cenu něco prodat - protože už nemusí. Takže pokud přijdete s platem 15000 Kč a požadavkem na hypotéku 10 milionů, pravděpodobně se vám to bude snažit rozmluvit, i kdyby vám ji v bance dali - a to nebývá úplně pravidlem. O doporučení mě nijak nežádal, ale cítil jsem potřebu to udělat :-)

Jakub Leichmann

S panem Šánou konzultuji nelehkou životní situaci, do které jsem se dostal, a která má závažné dopady na mé osobní finance. Měli jsme několik jednání, která vždy probíhala velmi profesionálně a kde jsme společně hledali řešení mé situace. S dosavadní prací pana Šány jsem doposud spokojen a určitě se na něj budu s důvěrou obracet i nadále. Jeho znalosti finančního trhu a schopnost kreativně řešit složité situace jsou pro klienta přínosné.

Jiří Nezhyba

Na pana Šánu jsem se obrátila na doporučení a nechala si poradit s hypotečním úvěrem. Vybral pro mě nejvhodnější variantu financování a pomohl mi s celým procesem koupě bytu. Byla jsem velmi spokojená a určitě se na něj budu obracet i nadále. Je to člověk na svém místě.

Martina Pilařová

S Jirkou se znám již několik let a jednání vždy probíhalo seriózně a profesionálně. Jeho služby mohu s klidem doporučit. D.Šiška

Daniel Šiška

Pan Šána pro mě zpracoval refinancování mých spotřebních úvěrů, které jsou nevýhodné. Rychlé, férové jednání, doporučuji.

Ladislav Matyák

Jiří Šána pro mě vyřešil pojištění domácnosti a nemovitosti, dále potom životní pojištění. Jednání bylo profesionální, vše bylo jasně vysvětleno. U pojištění nemovitosti řešíme drobný problém s vinkulací, ke kterému pan Šána přistupuje aktivně. Komunikace probíhá výborně. Mohu doporučit.

Ing. Šárka Veselá

Jirku znám už řadu let. Finanční otázky jsme spolu zatím neřešili, protože nebyla příležitost, ale rozhodně bych se na něj neváhal obrátit. Po celou dobu, co se známe, se vždy choval velmi korektně a charakterně, což je pro mě důležitá osobní záruka. Doporučuji.

Ing. Jan Bartel

Musím říct, že se s Jířím znám již řadu let, přičemž jsem potkal několik poradců před i během naší spolupráce. Proč tedy právě on? O odbornosti po tolika letech praxe netřeba mluvit. Spíše bych vyzvihnul jeho morální kredit, což kulantně řečeno myslím tak, že práci již nemusí dělat, aby měl ráno na chleba a přitom si stále udržuje střízlivý až skromný přístup. Není překvapením, že opak ve světě poradců není složité najít. Shrnuto podtrženo, nebojím se doporučit Jiřího lidem ve svém okolí, protože vím, že jim poradí stejně dobře, jako bych poradil sám, kdybych dělal jeho práci :)

Tomáš Látal

Jeden z mála poradců, který pracuje pro klienta a vytváří pro něj dlouhodobou strategii. Ví, že loajalita a upřímnost se vyplácí více než provize od finančních ústavů. Pragmatický poradce s velkým přehledem finančního trhu s lidským přístupem. Vřele doporučuji!

Ing. Josef Minařík

Pan Šána mi pomohl s výběrem fondů pro uložení krátkodobé rezervy. Jednání bylo velice profesionální. Vše mi jasně vysvětlil, probrali jsme rizika s investováním do podílových fondů. Doporučuji

Milana Faltusová

Nevěřím žádnému z Vašich hodnocení, jaká to náhoda, že jsou všechny za 14 dní a některé dny Vás někdo hodnotil i vícekrát :D

Anonymní hodnotitel

Na pana Šánu se v otázkách financí mohu spolehnout. Odborný přístup a férové jednání.

Ivan Petr, Brno

Doporučuji.

Anonymní hodnotitel

Oceňuji příjemné, profesionální vystupování a přístup ke klientovi.

G.

U pana Šány se mohu spolehnout na jeho férové jednání. V řešení financí má moji plnou důvěru.

Jiří Petr

S panem Šánou jsme upravovali finance pro celou rodinu a to od povinného ručení přes životní pojistky až po investice. Podle mých představ vybral nejvýhodnější produkty. Vše probíhalo v duchu vzájemné spolupráce a pochopení toho co potřebuji. Celkově jsem velmi spokojen a mohu rozhodně jen doporučit.

Pavel Jedlička

Řešil jsem s Jiřim Šánou povinné ručeni automobilu k mé plné spokojenosti. Jeho služby mohu jen doporučit.

Vaclav z Brna

S Jirkou spolupracuji již několik let. Má mou plnou důvěru. Jsem spokojen a nemám důvod uvažovat o změně.

Ivan PETR

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Jak se vyhnout špatným finančním rozhodnutím

zpracováním osobních údajů